Wysyłka i zwroty

Wysyłka i zwroty

Zwrot: 

Kupujący zawierając umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny. Towar może być zwrócony w przypadku gdy jest kompletny, tzn: nie nosi śladów użytkowania, posiada oryginalne opakowanie, metki oraz wszystkie wszywki. Odsyłając towar należy dołączyć do niego dokument sprzedaży oraz formularz zwrotu z pełnymi danymi Kupującego, niezbędnymi do zwrotu wpłaconej kwoty. Przesyłki odsyłane za pobraniem nie będą przyjmowane przez nasz Sklep. Sklep nie przyjmuje zwrotów towarów używanych lub zniszczonych z powodu niewłaściwego ich użytkowania. Sklep nie odbiera przesyłek odsyłanych za pobraniem. Zwrot jest możliwy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Wszelki przesyłki prosimy wysyłać listami poleconymi bądź kurierem. Sklep nie odpowiada za niedostarczenie przesyłki z winy firm pocztowych bądź kurierskich bądź z powodu nieprawidłowego nadania paczki przez Kupującego. Przelanie zwracanej kwoty następuje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z kompletnym towarem tzn. z oryginalnymi wszywkami, opakowaniem, paragonem oraz prawidłowo wypełnionym formularzem zwrotu. Klient ponosi odpowiedzialność za błędnie wypełniony formularz zwrotu. Pieniądze zwracamy na konto podane przez Kupującego. W przypadku zwrotu kwoty na konto zagraniczne, zostanie ona pomniejszona o koszty przelewu.
Kupujący powinien poinformować Sklep o zamiarze wymiany, reklamacji oraz zwrotu wysyłając odpowiedni pismo na właściwy adres e-mail sklepu bądź listownie pod wskazany na stronie internetowej adres siedziby Sklepu.

Adres e-mail Sklepu: info@ohlovehair.pl                                                                                                                         

Adres do korespondencji:
OLH
Izabela ManiaJana z Kolna 9/1                                                                                                                                                    
81-746 Sopot

Wysyłka:

Towar wysyłany jest zazwyczaj maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu złożenia poprawnego zamówienia, na adres wskazany w formularzu zamówienia. Przesyłki dostarczane są zgodnie z terminem podanym przy każdym towarze na stronie internetowej sklepu, za pośrednictwem Poczty Polskiej zazwyczaj w ciągu 2 -3 dni bądź kurierem w ciągu 2 dni. Jest to orientacyjny czas dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłać przesyłki w jak najszybszym możliwym czasie. Nasz Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie z powodu nie wywiązania się z umowy obsługi przewozowej i pocztowej. W momencie wyboru opcji płatności przelewem, przelewem online bądź kartą, do czasu otrzymania Towaru należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym naszego Sklepu - zazwyczaj 1-2 dni. Kupujący jest obciążony kosztami dostawy (transportu) określonymi na stronie internetowej Sklepu. Sklep zastrzega sobie prawo do kontaktu telefonicznego z Kupującym, aby potwierdzić złożone zamówienie lub gdy występują nieprawidłowość w adresie dostawy. Brak możliwości skontaktowania się z Kupującym w ciągu 7 dni od daty zakupu utożsamiane będzie za odstąpienie od umowy sprzedaży. Podczas wyboru płatności przelewem, Kupujący zobowiązuje się dokonać płatności w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia w Sklepie. Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale jest możliwy indywidualny odbiór zakupionego towaru. W przypadku wyboru opcji ,,za pobraniem'' Kupujący zobowiązany jest do wpłacenia kurierowi kwoty za wybrany produkt oraz za przesyłkę według cennika podanego na stronie internetowej Sklepu. Nie odebranie wcześniej zamówionej przesyłki pobraniowej przez Kupującego, skutkuje zobowiązaniem przez kupującego do zwrotu kosztów przesyłek w obie strony, w przeciwnym razie sprawa zostaje skierowana na drogę sądową. Przesyłki inne niż kurierskie wysyłane są na ryzyko kupującego, w razie zgubienia paczki przez Pocztę Polską kupujący otrzyma jedynie odszkodowanie równe kwocie wypłaconej przez Pocztę. W przypadku gdy dane Kupującego do wysyłki są błędnie podane bądź Kupujący nie dokona wpłaty lub nie potwierdzi zamówienia ( w przypadku przesyłki pobraniowej) po upływie 7 dni złożone zamówienie zostaje anulowane.