Pytania i Odpowiedzi

Pytania i Odpowiedzi

1.Czy po doczepieniu włosów będą widoczne taśmy ?

Włosy clip in doczepia się pod swoimi włosami. Jeśli założone są w sposób prawidłowy taśmy nie będą widoczne.

2. Czy muszę udać się do salonu, aby przyczepić włosy ?

Absolutnie nie. Doczepienie włosów metodą clip in zajmuje dosłownie parę minut i nie jest skomplikowane.
Aby przyczepić włosy postępuj według poniższych wskazówek:
1) Dwoma kciukami lub przy użyciu grzebienia uformuj nisko z tyłu głowy poziomy przedziałek, górną część włosów przypnij klamrą, dolną możesz wzdłuż przedziałka lekko podtapirować i skropić lakierem
2)Wybierz najszersze pasmo , przygotuj klipsy do zapięcia wyginając je tak, by odstawały od taśmy.
3) Przyłóż pasmo do włosów poniżej przedziałka, zaczep klips środkowy o własne włosy i zdecydowanym ruchem zapnij klips. Zrób to samo z klipsami zewnętrznymi. Przykryj przypięte pasmo włosami z góry-odepnij klamrę, którą były przytrzymywane.
4) Powyżej uformuj kolejny przedziałek i powtarzaj czynności z następnymi pasmami.
5) Podobnie przypnij pasma najpierw z jednego, później z drugiego boku, rozpoczynając na każdym z nich od pasma niższego.Potrząśnij kilkakrotnie głową i delikatnie z wierzchu przeczesz włosy na całej głowie formując fryzurę.

3. Czy doczepiane włosy niszczą moje własne ?

Salony fryzjerskie oferują różne metody przedłużania włosów, są to metody nie dość, że kosztowne to bardziej niszczą włosy niż za pomocą metody clip in. Po doczepieniu w salonie nie ma możliwości szybkiego ściągnięcia włosów, w dodatku jeśli własne włosy są naturalnie cienkie ciągle są przeciążane. Poza tym sposoby doczepiania np. za pomocą zgrzewarki są bardziej inwazyjne dla włosów. Metoda clip in scala włosy jedynie za pomocą spinek a więc jest to doskonały wybór jeśli chcemy przedłużyć i zagęścić włosy kiedy tylko mamy na to ochotę przy najmniejszych szkodach dla włosów.

4. Czy Wasze włosy można farbować ?

Sprzedawane przez nas włosy można farbować. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że są to włosy naturalne, ludzkie, które były już poddane koloryzacji fabrycznej. Włosy lepiej ściemniać niż rozjaśniać. Przed koloryzacją zrób test na małym kosmyku by sprawdzić jaki kolor uzyskasz stosując daną farbę. Nakładaj ją na każde pasmo oddzielnie. Tonery są dużo bardziej bezpieczne od farb, ponieważ nie zawierają amoniaku. Posiadają one tylko naturalne składniki, dzięki czemu nie narażasz włosów na jakiekolwiek uszkodzenie. Zawarte w składzie kosmetyku barwniki nie wnikają w strukturę włosa, lecz ją oklejają. Osadzają się one na powierzchni włosów tworząc szczelną otoczkę. Tonery zawierają dodatni ładunek elektryczny, przyciągany jest on do włosów, które są z kolei naładowane ujemnie. Podczas kontaktu z wodą potencjał ten zwiększa się jeszcze bardziej, dlatego zaleca się farbowanie włosów mokrych i umytych. Trzeba pamiętać, że im jaśniejszy kolor wyjściowy, tym końcowy efekt będzie znacznie intensywniejszy. Toneru używa się jedynie do przyciemnianie koloru o 2-3 tony. Nie zaleca się rozjaśniania włosów.

5. Czy Wasze włosy można kręcić i prostować ?

Włosy można kręcić i prostować za pomocą ceramicznego sprzętu. Należy przy tym stosować jak najniższą możliwą temperaturę. Przy modelowaniu należy unikać cieplejszych strumieni powietrza z suszarki, jeśli jest to konieczne to z większej odległości.

6. Co oznacza słowo ,, remy'' ?

Oferujemy 100% naturalne włosy clip in - remy. Oznacza to, że łuski włosów ułożone są w jednym kierunku czyli w odróżnieniu od innych, niesortowanych włosów nie plączą się.

7. Jak długo włosy będą użyteczne ?

Zazwyczaj żywotność naszych włosów wynosi od kilku miesięcy do roku w zależności od tego, jak często są używane. Duże znaczenie ma też odpowiednia pielęgnacja i przechowywanie.

8. Jak pielęgnować włosy, aby jak najdłużej cieszyć się ich dobrym stanem ?

Dbaj o włosy regularnie: przed umyciem dokładnie rozczesz włosy. Pamiętaj, aby woda była letnia a strumień nie zbyt intensywny. Pamiętaj, że nawet najlepsze szampony do włosów to chemia. Włosów nie powinno myć się byt często ponieważ są już odcięte od cebulek i nie przetłuszczają się naturalnie, rób to jeśli jest taka potrzeba. Nawilżanie: nawilżanie włosów doczepianych jest bardzo ważne, tak jak w przypadku włosów naturalnych. Najistotniejsze jest przeciwdziałanie, aby włosy nie były suche. Doskonale sprawdza się wcieranie zwłaszcza w końcówki - jedwabiu (silk). Witaminy i mikroelementy muszą zostać dostarczona z zewnątrz, ponieważ włosy odcięte od cebulek nie są wzmacniane od wewnątrz. Preparatów pielęgnacyjnych i odżywek nie należy nakładać na łączenia, co najmniej 2 cm poniżej. Zabieg taki powinien trwać około 3-5 minut. Na koniec należy opłukać włosy chłodną wodą, uważając na łączenia. Ostrożnie wycisnąć nadmiar wody. Nie należy pocierać włosów ręcznikiem, lecz zawinąć w ręcznik i odczekać do momentu wyschnięcia wody. Suszenie: Dobrze jeśli włosy wyschną same, jeśli istnieje szybka potrzeba wysuszenia włosów najlepiej zastosować suszarkę jonizującą z chłodnym powietrzem. Nawiew kieruj z góry do dołu, tak , aby domknąć łuski włosa. Mokre pasma należy przeczesać palcami. Szczotki najlepiej używać kiedy włosy są wilgotne (nie suche i nie mokre).

9. Dlaczego włosy są tak drogie ?

Oferowane przez nas ceny są najniższymi jakie można zaoferować przy wysokiej jakości włosów naturalnych. Wyhodowanie włosów trwa kilka lat. Jest to zdecydowanie jeden z najdroższych dostępnych materiałów. Należy zwrócić także uwagę, że w celu obniżenia cen często inni sprzedawcy oferują włosy zmiksowane ze sztucznymi (których absolutnie nie powinno się farbować) oraz zwierzęcymi (które są grubsze i kręcące się po umyciu). Trzeba także uważać na włosy nadmiernie połamane oraz patrzeć całościowo na różne zestawy- nie każdy zestaw będzie tak samo wydajny. Najistotniejsza jest waga dla danej długości a nie ilość spinek, taśm czy pojedynczy nieokreślony zestaw.

10. Dlaczego powinnam zaufać waszej firmie i wybrać wasze włosy o strukturze europejskiej ?

Na rynku dostępne są włosy różnego pochodzenia. Nasze włosy są odpowiednio obrabiane fabrycznie a więc w końcowym efekcie bardzo miękkie, lśniące i nie zbyt grube, idealnie pasujące do włosów Polek.

11. Jaki zestaw kupić jeśli moje włosy są średniej grubości ?

Oferowane przez nas zestawy są najbardziej popularne i optymalne. W celu uzyskania innej gęstości włosów można np. jeden gęstszy zestaw nosić częściowo.

12. Jak powinnam przechowywać włosy ?

Włosów najlepiej nie trzymać w plastikowym opakowaniu ponieważ nie oddychają w nim. Zalecamy specjalne, przewiewne opakowania.

13. Dlaczego zakupy u Was to dobry wybór ?

Nasza firma zajmuje się bezpośrednim importem, wysokiej jakości 100% naturalnych, doczepianych włosów. Nasze włosy są struktury europejskiej, co oznacza, że idealnie wpasowują się w typ słowiańskich włosów. Wiele czasu poświęciliśmy na to, aby znaleźć producenta posiadającego piękne, zdrowe, lśniące i miękkie włosy w okazyjnej cenie. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zestawy są najwyższej jakości w możliwie jak najniższych cenach. Nie mieszamy włosów naturalnych ze sztucznymi, których nie można stylizować, w celu obniżenia cen - jak to robią inni sprzedawcy. Jeśli inny sprzedawca oferuje włosy jeszcze tańsze ma to odzwierciedlenie w niższej wartości włosów lub marnej gęstości. Zestawy od różnych sprzedawców różnią się wagą włosów, często jest ona ukrywana i zaniżana a długość włosów zawyżana. Oferujemy najgęstsze zestawy doczepianych włosów na rynku w każdej z długości. Oferowane przez nas różne gęstości włosów są najbardziej optymalne, co oznacza, że nawet za pomocą naszego rzadszego zestawu osiągniesz pożądane efekty. Pamiętaj! Przedłużanie włosów nie jest efektowne przy użyciu garstki włosów! Nasz sklep posiada dużą, różnorodną ilość zestawów - co pomaga odpowiednio dobrać idealne włosy. Sprzedajemy 100% naturalne włosy clip in- remy. Oznacza to, że łuski włosów ułożone są w jednym kierunku czyli w odróżnieniu od innych, niesortowanych włosów nie plączą się. Nasze włosy są bardzo miękkie w dotyku oraz posiadają naturalny, zdrowy blask. Spinki w naszych zestawach są bardzo wytrzymałe. Dzięki silikonowym paskom włosy na nich trzymają się mocno. Nasze zestawy składają się z 7 taśm, podwójnie szytych. Duża część sklepów oferuje zestawy składające się z 8, 10 taśm. Trzeba pamiętać, że im więcej taśm tym więcej klipsów i mniej włosów a więc gramaturę wypełnia waga spinek a nie włosów poza tym większą ilość taśm trudno pomieścić na głowie dlatego należy unikać włosów clip in które składają się z więcej niż 7 taśm. Oferowane przez nas włosy o strukturze europejskiej są lekko pocieniowane, co powoduje, że zmieszane z własnymi wyglądają bardzo naturalnie. Tak idealnie dobranych włosów, wysokiej jakości nie znajdzie się w innych sklepach. Nasze zestawy wyróżniają się wśród innych. Dzięki naszej bogatej ofercie kolorów oraz gęstości stworzysz wymarzoną kreację fryzur.

14. Czy zakupione u Was produkty można zwracać ?

Oczywiście, zwrotu należy dokonać maksymalnie w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunkiem zwrotu jest dołączenie do paczki odpowiedniego oświadczenia oraz paragonu. Włosy nie mogą być używane a więc powinny posiadać wszelkie metki. Zwrotów należy dokonywać na adres:

OLH

Jana z kolna 9

81-746 Sopot

Więcej informacji uzyskasz w zakładce ,, regulamin''.

15. Włosy naturalne czy syntetyczne, które wybrać ?

Włosy sztuczne co prawdą są tańsze (niektóre wyższej jakości cenowo zbliżone do naturalnych) , ale w odróżnieniu od włosów 100% naturalnych są cięższe, grubsze, sztywniejsze, plączą się, nie można ich farbować, prostować, kręcić. Ogólnie wyglądają mniej naturalnie. Włosy ludzkie mają naturalny połysk są miękkie, lżejsze, można je dowolnie stylizować, trudno je odróżnić od własnych.

Włosy doczepiane za pomocą metody clip in to świetny sposób na przedłużanie włosów.

Przedłużane włosy tą metodą nie niszczą się tak bardzo jak za pomocą innych dostępnych metod. Nasze dopinki to w 100% naturalne włosy europejskie. W różnych sklepach dostępne są naturalne włosy europejskie,włosy słowiańskie, włosy dziewicze, włosy indyjskie. Wszystkie oferowane włosy to w 100% wyselekcjonowane, wysokiej jakości remy. Sztuczne włosy, które się plączą, są grube, ciężkie i których nie można farbować ani prostować nie są sprzedawane w naszym sklepie ! Zapraszamy do zakupów w naszej firmie– u Nas znajdziesz najwyższą jakość - za najniższą cenę.